Sonuç Ağırlığını Ayarla
Aşağıdaki genel puanlar, ağırlıklandırma sistemimiz kullanılarak hesaplanmıştır. Orijinal yayın, paylaşılmayan farklı bir puanlama metodolojisi kullanıyor olabileceğinden, bu sonuçlar yayınlanan sıralamalarından farklı olabilir. Farklı önceliklerin sonuçları nasıl etkilediğini incelemek için aşağıdaki ağırlıklandırmaları ayarlayabilirsiniz.
Test Sonuçları Verileri
İyi
Ortalamanın Altında
42
EN İYİ
Hücreler yeşilden (en iyi) kırmızıya (en kötü) doğru renk kodludur. Toplam Puan, tüm kategorilerin ağırlıklı toplamını yansıtır. ★ işareti, her testte en iyi lastiği gösterir.
| # | Lastik | Toplam Puan | Kuru | Islak | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Frenleme M | % | Frenleme M | % | |||
| 1 | Bridgestone Weather Control A005 | 99.8% | 39.7 | 99.5% | 46.3 | 100% |
| 2 | Michelin CrossClimate Plus | 96.8% | 39.9 | 99% | 48.6 | 95.3% |
| 3 | Vredestein Quatrac Pro | 96.4% | 42.9 | 92.1% | 46.5 | 99.6% |
| 4 | Maxxis Premitra All Season AP3 | 94.7% | 39.5 | 100% | 51 | 90.8% |
| 5 | Goodyear Vector 4 Seasons Gen 2 | 93.9% | 44.4 | 89% | 47.5 | 97.5% |
| 6 | Continental AllSeasonContact | 92.8% | 42.6 | 92.7% | 49.9 | 92.8% |
| 7 | Nexen N Blue 4 Season | 92.5% | 42.3 | 93.4% | 50.4 | 91.9% |
| 8 | Hankook Kinergy 4S2 | 92.4% | 42 | 94.1% | 50.8 | 91.1% |
| 9 | Kumho Solus HA31 | 92.1% | 43.8 | 90.2% | 49.5 | 93.5% |
| 10 | Cooper Discoverer All Season | 91.3% | 41.2 | 95.9% | 52.6 | 88% |
| 11 | Falken EUROALL SEASON AS210 | 90.3% | 44.2 | 89.4% | 50.9 | 91% |
| 12 | General Altimax 365AW | 90.1% | 44.8 | 88.2% | 50.6 | 91.5% |
| 13 ▲1 | Toyo Celsius | 89.9% | 45.6 | 86.6% | 50.2 | 92.2% |
| 14 ▲3 | Uniroyal AllSeasonExpert 2 | 89.7% | 47.3 | 83.5% | 49.2 | 94.1% |
| 15 ▼2 | Nokian WeatherProof | 89.6% | 44.5 | 88.8% | 51.3 | 90.3% |
| 16 ▼1 | Yokohama BluEarth 4S AW21 | 89.2% | 44.1 | 89.6% | 52.1 | 88.9% |
| 17 ▼1 | Pirelli Cinturato All Season Plus | 89% | 44.5 | 88.8% | 51.9 | 89.2% |
| 18 ▲2 | Tyfoon Tyfoon All Season | 88.5% | 45.9 | 86.1% | 51.3 | 90.3% |
| 19 | Kleber Quadraxer 2 | 88.3% | 44.5 | 88.8% | 52.6 | 88% |
| 20 ▼2 | Tristar All Season Power | 88.3% | 42.9 | 92.1% | 54.1 | 85.6% |
| 21 | Matador MP 62 All Weather Evo | 88% | 46.1 | 85.7% | 51.6 | 89.7% |
| 22 | BFGoodrich g Grip All Season 2 | 86.8% | 44.6 | 88.6% | 54.1 | 85.6% |
| 23 | Rotalla Setula 4 Season RA03 | 86.7% | 43.3 | 91.2% | 55.5 | 83.4% |
| 24 | Goodride SW602 | 86.7% | 44.9 | 88% | 54 | 85.7% |
| 25 | Viking FourTech | 86.3% | 46 | 85.9% | 53.5 | 86.5% |
| 26 | Nankang Cross Seasons AW6 | 85.4% | 45.2 | 87.4% | 55.1 | 84% |
| 27 | Linglong Green Max All Season | 83.9% | 42.9 | 92.1% | 59.4 | 78% |
| 28 | Fulda MultiControl | 83.4% | 45.7 | 86.4% | 57 | 81.2% |
| 29 | Star-Performer SPTS AS | 82.8% | 46.1 | 85.7% | 57.3 | 80.8% |
| 30 | GT-Radial 4Seasons | 80.2% | 46.5 | 85% | 60.3 | 76.8% |
| 31 | King-Meiler AS1 KM | 78.9% | 46.4 | 85.1% | 62.2 | 74.4% |
Daha fazlası için aşağı kaydırın
Kuru
100%
Islak
100%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
39.7 M
Islak
Islak Frenleme
46.3 M
Kuru
99%
Islak
95%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
39.9 M
Islak
Islak Frenleme
48.6 M
Kuru
92%
Islak
100%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
42.9 M
Islak
Islak Frenleme
46.5 M
Kuru
100%
Islak
91%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
39.5 M
Islak
Islak Frenleme
51 M
Kuru
89%
Islak
98%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
44.4 M
Islak
Islak Frenleme
47.5 M
Kuru
93%
Islak
93%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
42.6 M
Islak
Islak Frenleme
49.9 M
Kuru
93%
Islak
92%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
42.3 M
Islak
Islak Frenleme
50.4 M
Kuru
94%
Islak
91%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
42 M
Islak
Islak Frenleme
50.8 M
Kuru
90%
Islak
94%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
43.8 M
Islak
Islak Frenleme
49.5 M
Kuru
96%
Islak
88%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
41.2 M
Islak
Islak Frenleme
52.6 M
Kuru
89%
Islak
91%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
44.2 M
Islak
Islak Frenleme
50.9 M
Kuru
88%
Islak
92%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
44.8 M
Islak
Islak Frenleme
50.6 M
Kuru
87%
Islak
92%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
45.6 M
Islak
Islak Frenleme
50.2 M
Kuru
84%
Islak
94%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
47.3 M
Islak
Islak Frenleme
49.2 M
Kuru
89%
Islak
90%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
44.5 M
Islak
Islak Frenleme
51.3 M
Kuru
90%
Islak
89%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
44.1 M
Islak
Islak Frenleme
52.1 M
Kuru
89%
Islak
89%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
44.5 M
Islak
Islak Frenleme
51.9 M
Kuru
86%
Islak
90%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
45.9 M
Islak
Islak Frenleme
51.3 M
Kuru
89%
Islak
88%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
44.5 M
Islak
Islak Frenleme
52.6 M
Kuru
92%
Islak
86%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
42.9 M
Islak
Islak Frenleme
54.1 M
Kuru
86%
Islak
90%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
46.1 M
Islak
Islak Frenleme
51.6 M
Kuru
89%
Islak
86%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
44.6 M
Islak
Islak Frenleme
54.1 M
Kuru
91%
Islak
83%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
43.3 M
Islak
Islak Frenleme
55.5 M
Kuru
88%
Islak
86%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
44.9 M
Islak
Islak Frenleme
54 M
Kuru
86%
Islak
87%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
46 M
Islak
Islak Frenleme
53.5 M
Kuru
87%
Islak
84%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
45.2 M
Islak
Islak Frenleme
55.1 M
Kuru
92%
Islak
78%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
42.9 M
Islak
Islak Frenleme
59.4 M
Kuru
86%
Islak
81%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
45.7 M
Islak
Islak Frenleme
57 M
Kuru
86%
Islak
81%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
46.1 M
Islak
Islak Frenleme
57.3 M
Kuru
85%
Islak
77%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
46.5 M
Islak
Islak Frenleme
60.3 M
Kuru
85%
Islak
74%
Ayrıntılı puanları görüntüle
Kuru
Kuru Frenleme
46.4 M
Islak
Islak Frenleme
62.2 M
Her sürücünün öncelikleri aynı değildir. Sürüş tarzınıza en uygun kriterlere göre lastikleri yeniden sıralamak için yukarıdaki kategori ağırlıklarını ayarlayın.
Lastiklerin güçlü ve zayıf yönlerini hızlıca tespit etmenize yardımcı olmak için puanlar kırmızıdan (en zayıf) sarıya ve yeşile (en güçlü) doğru renk kodlarıyla gösterilmiştir.
Orijinal test sıralaması # sütununda gösterilmiştir. Oklar, özel ağırlıklandırmanız uygulandığında her lastiğin nasıl hareket ettiğini gösterir.
Tartışma